Czym jest paczka?

Ekologiczne warzywa

Paczka Jakuba to zbiór starannie wyselekcjonowanych produktów ekologicznych – eko warzywa i owoce, ekologiczne jajka, naturalne pieczywo na zakwasie i inne pełnowartościowe produkty. Wybieramy je starannie i co tydzień dostarczamy do Twojego domu.  Wszystkie produkty, jakie znajdziesz w Paczce Jakuba dostarczają ZAUFANI ROLNICY Z REGIONU.

Ekologiczne pochodzenie naszych produktów oznacza, że nie są one „ulepszane” ani modyfikowane. Producenci w procesie wytwarzania oraz hodowli nie używają pestycydów, konserwantów, sztucznych barwników czy antybiotyków. Produkty są w pełni ekologiczne i dostarczają organizmowi jedynie to, co najlepsze.

 

Wybór ekologicznej żywności to korzyść dla Ciebie i dla natury. Dlaczego?

- eko owoce i warzywa dostarczają więcej witamin i minerałów niż tradycyjne,

- produkty ekologiczne wolne są od trujących i niebezpiecznych dla organizmu substancji,

- w procesie produkcji nie są używane nawozy sztuczne, antybiotyki czy konserwanty,

- jajka typu „0” gwarantują, że kury, które je zniosły, żyły w najlepszych dla tych zwierząt warunkach,

- ekologiczne produkty świetnie wpływają na regulację układu trawienia, wiele z nich zwiększa odporność organizmu, a także przeciwdziała różnym chorobom cywilizacyjnym,

- uprawy ekologiczne prowadzone są w trosce o glebę i środowisko naturalne.

Ekologiczne owoce

Możesz sam wybrać, co chcesz zamówić. W podstawowej ofercie masz do wyboru 4 paczki:

- paczka mała,
- paczka duża,
- mała paczka wegańska,
- duża paczka wegańska.

W zakładce Paczki sprawdzisz, jakie produkty wchodzą w ich skład. Oprócz tego, możesz zamówić dowolną liczbę produktów dodatkowych. Jeśli Twoje zamówienie przekroczy kwotę 79 zł, dostarczymy je za darmo (na terenie Krakowa, Wieliczki, Mogilan, Zielonek i Zabierzowa).

Zalety Paczki Jakuba:

- zawiera ekologiczne produkty z certyfikowanych i zaufanych gospodarstw oraz od najlepszych producentów (więcej informacji w zakładce Nasi dostawcy),

- możliwość wyboru 1 z 4 opcji paczek,

- dostawa ekologicznej żywności do domu,

- zawiera tylko zdrową żywność,

- dostępne abonamenty, które obniżają cenę pojedynczej paczki,

- dostawa gratis dla zamówień powyżej 79 zł.

Jak zamówić ekologiczne warzywa i owoce do domu? To zajmuje tylko kilka chwil. Paczki możesz zamówić na stronie internetowej. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego w zakładce Kontakt albo do nas zadzwonić – 692 111 808. Działamy na terenie Krakowa i okolic.